• Bartin Meşe Pvc Kenar Bandı

Bartin Meşe Pvc Kenar Bandı

Matching Products Matching Rate
Kastamonu Entegre A339 YENİCE MEŞE 10/10
Starwood 8 BARTIN MEŞE 10/10
Please Login or Register to see prices and make an order.
Sizes
Availability:
Qty

Bartin Meşe Pvc Kenar Bandı

PVC kenar bandı, hem uygun maliyeti hem de yüksek dayanımıyla günümüzde mobilya sektöründe en çok kullanılan kenar bandı çeşididir.

Tece PVC kenar bantları standart kalınlık olarak 0.40mm x 300 metre, 0.80mm x 150 metre ve 2mm x 100 metre olarak üretilmektedir. Ürünü sepete ekleme kısmında görülen indirim oranı, koli ve koli katlarında rulo alımında uygulanmaktadır. İndirim oranın üstüne gelerek, istediğiniz kalınlıktaki koli içi rulo adeti görüntüleyebilirsiniz.

Tece PVC kenar bandı, Tece ekibi tarafından yapılan araştırma ve geliştirme süreci ile devamlı gelişme ve yenilik göstermektedir. PVC ürünlerimizde, UV baskı ve UV laklama teknolojisi kullanıyoruz. Dolayısıyla kenar bantlarımız solvent ve kurşun içermiyor. Aynı zamanda PVC kenar bandı arkasına uyguladığımız Primer formülümüz sayesinde, kullanıcılarımız en iyi yapışmayı elde eder. Güçlü Ar-Ge ekibimiz ve son teknoloji donanımlarımız sayesinde sürdürebilir ve tutarlı ürün üretebilme kabiliyetine sahibiz. Tece Market’in tüm kenar bantları ve aksesuarları Tece Dekor A.Ş. güvencesi altındadır.


Write a review

Please Login or Register to review
Please Login or Register to see prices and make an order.
Whatsapp Support
Whatsapp Support
Hello, how can we help you?